Penzion Pastviny

Pastviny č.p. 143, Žamberk, tel.: 465 637 109, e-mail: pastviny@penzion.com, web: pastviny.penzion.com


Ubytování v penzionu Pastviny

Rodinný penzion Pastviny Vám nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a jednom třílůžkovém pokoji. Kapacita penzionu je 45 lůžek rozdělených do 16 pokojů. Prostory penzionu jsou bezbariérové a vybavené výtahem. Dva pokoje jsou plně bezbariérové, vhodné pro vozíčkáře.  

Pokoje mají vlastní sociální zařízení - WC, umyvadlo, sprchový kout / vanu. Součástí vybavení je šatní skříň, WIFI připojení, TV a příjemné posezení. Z některých pokojů máte možnost přístupu na balkón. Na každém patře je společný balkón s krásným výhledem do údolí přehrady. 
Pokud máte domácího mazlíčka, je u nás vítán. 

 

       

   

 

Ve společných prostorách, v přízemí penzionu, se nachází jídelna, kde je pro Vás každé ráno mezi 8. a 9. hodinou připravena snídaně formou bufetu. Ve 12 hodin je oběd a v 18 hodin večeře. Můžete také využít služeb kavárny, kde Vám kromě kávy nabídneme chlazené nápoje a dezert, dle denní nabídky.

Dále se v přízemí nachází společenská místnost s pingpongovým stolem, stolním fotbálkem, rotopedy a dalším sportovním vybavení. V přízemí najdete i hydromasážní vanu a prostory pro masáže, které je nutné předem objednat. Masáže pouze pro skupiny více než 10 osob.  

 

 

Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Doporucujeme: Obrábění a montáž -  Zakázková kovovýroba -  Dialyzační středisko -  parkety Mosaic -  Ubytování v Jeseníku -  Výroba krmných směsí -  Malířství -  dámská trička -  manduca  -  -